Apgyvendinimas

“Vila Bisena” sodyboje šventės metu gali nakvoti iki 70 svečių, taip pat kambarius, laisvomis nuo švenčių dienomis, galima išsinuomoti trumpalaikei nakvynei. Visi kambariai, kaip ir pati sodyba yra įrengta patogiai, jaukiai, šiuolaikiškai bei stilingai.

Sodyboje yra:

– 11 dviviečių miegamųjų su atskirais tualetais ir dušais viešbutyje (atskiras, tik nakvynei skirtas pastatas sodybos teritorijoje)

  • 4 dviviečiai miegamieji su atskirais tualetais ir dušais pagrindiniame pastate
  • vienas didelis, bendras kambarys, “bendrabutis” su 20 viengulių lovų

 

Maitinimas

Dažnai praėjus šventei tenka girdėti, kad iš šventės dažniausiai yra atsimenama tik muzikantai ir… MAISTAS.

Sodyboje yra įrengta profesionali virtuvė, kurioje dirbantis kolektyvas su šefu priešakyje yra pasiryžęs išpildyti Jūsų visus norus ir džiuginti Jūsų akis bei skrandžius šviežiu ir labai skaniu maistu. Gamyboje naudojame tik ekologiškas, šalia sodybos, esančiuose daržuose užaugintas daržoves bei vaisius.

Pramogos

Sodybos pirmame aukšte – apatinėje terasoje – yra įrengtas kubilas po atviru dangumi, o sodyboje – pirtis, kurioje smagu pasikaitinti visais metų laikais.

Mėgstate aktyvią veiklą? Už 1km nuo sodybos yra Panemunės pilis, o pro pat Kartupėnų piliakalnį yra išsidėstęs dviračių takas, kuriuo galima pasiekti Raudonės pilį bei keliaujant pasigrožėti atsiverenčiu Nemuno slėniu vaizdu.